Strona główna>Aktualności>Archiwum>2014-12>Zimowa rekrutacja na 16 kierunków studiów II stopnia

Zimowa rekrutacja na 16 kierunków studiów II stopnia

Zimowa rekrutacja na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu rozpocznie się 15 grudnia 2014 r. i potrwa do 13 lutego 2015 r. Na kandydatów czeka ponad tysiąc miejsc na 16 kierunkach studiów stacjonarnych II stopnia. Można wybrać jedną z 40 specjalności, w tym dwie w języku angielskim. Chinese ana Polish tradition in shaping of the landscape na polsko-chińskich studiach na kierunku architektura krajobrazu oraz geoinformatyka na kierunku geodezja i kartografia.

W ofercie są kierunki studiów stacjonarnych II stopnia:

• architektura krajobrazu
  • budownictwo
  • geodezja i kartografia
  • gospodarka przestrzenna
  • inżynieria i gospodarka wodna
  • inżynieria środowiska
  • biotechnologia
  • technologia żywności i żywienie człowieka
  • zarządzanie jakością i analiza żywności (NOWOŚĆ; pierwszy nabór)
  • ochrona środowiska
  • odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami (pierwszy nabór na studia II stopnia)
  • ogrodnictwo
  • rolnictwo
  • technika rolnicza i leśna
  • zootechnika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Pełny wykaz kierunków studiów i specjalności, na które będzie przeprowadzony nabór zimowy, oraz zestawienie wymaganych dokumentów dostępne są pod adresem:

Zarządzanie jakością i analiza żywności to nowy kierunek studiów, na który przeprowadzony będzie pierwszy nabór (najpierw na studia II stopnia, a podczas letniej rekrutacji na studia I stopnia). Więcej informacji o tym kierunku pod adresem: http://www.up.wroc.pl/studia/41977/studia_zarzadzanie_jakoscia_i_analiza_zywnosci.html

W tym roku po raz pierwszy prowadzona będzie rekrutacja na studia II stopnia na kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami.

Źródło: materiały prasowe, www.up.wroc.pl

kategoria: kierunki studiów|10 grudnia 2014 r.