Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-02>Zapisy do III edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

Zapisy do III edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

7 lutego 2017 r. ruszyły zapisy do III edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 5 marca. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME: www.gimversity.pl/zapisy2.

UWAGA! Jako jedyny ośrodek w Polsce Wrocław dostał dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (w ramach projektu "Uniwersytet Młodego Odkrywcy")! Jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni i czujemy się docenieni :)).

„Znaczenie wiedzy finansowej we współczesnym świecie zwiększa się, dlatego konieczna jest edukacja ekonomiczna od najmłodszych lat. Równie ważne jest kształtowanie przedsiębiorczych postaw, a także umiejętności pracy w grupie i rozwiązywania sytuacji problemowych.
Są to kompetencje, które powinniśmy rozwijać u gimnazjalistów” – mówi dr Iwona Czerska, Opiekun AME we Wrocławiu.

Tematyka zajęć dla młodzieży będzie koncentrowała się na następujących zagadnieniach: tworzeniu strategii przedsiębiorstw, systemach podatkowych, start'upach, marketingu internetowym, analizie finansowej projektu, kreowaniu wizerunku firmy, zarządzaniu czasem własnym.

Wykłady dla rodziców będą traktowały o: obronie przed manipulacją, wychowaniu do sukcesu, doskonaleniu współpracy w rodzinie, psychologii finansowej, wpływie internetu i telewizji na rozwój dziecka, wspieraniu rozwoju psychospołecznego i edukacji dziecka, wyzwaniach stojących przed polską gospodarką oraz aktywności młodych w sieci.

Zajęcia dla młodzieży i rodziców są BEZPŁATNE!

Więcej szczegółów o projekcie AME: www.gimversity.pl.

kategoria: informacje|12 lutego 2017 r.