badanianaukowe.edu.pl_banner_960x150.jpg
Strona główna>Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni>Archiwum aktualności>2017-08>Jeśli poprawiasz maturę z matematyki

ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia
e-mail: rekrutacja@wsaib.pl

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Jeśli poprawiasz maturę z matematyki

Maturzystów, którzy będą zdawać egzamin poprawkowy z matematyki w sierpniu zapraszamy na intensywne korepetycje przygotowujące do tego egzaminu pod nazwą Nocne Kucie. Spotkanie  jest bezpłatne, odbędzie się 17 i 18 sierpnia. Zapisy już trwają. Obowiązuje limit miejsc w grupie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdać maturę poprawkową z matematyki przyjdź na nasze korepetycje. Zapraszamy do siedziby Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 (blisko SKM Gdynia Wzgórze Maksymiliana, w dniach 17 i 18 sierpnia.

Zajęcia poprowadzi mgr Patryk Kamiński, wykładowca akademicki, specjalizujący się w przygotowywaniu maturzystów do matury. Podczas dwóch spotkań 4-godzinnych dowiesz się m.in. jakie błędy najczęściej popełniają maturzyści, jak możesz ich uniknąć, a także jak poprawnie odczytywać pytania i nie tracić cennych punktów. Sierpniowe spotkania dla maturzystów pod nazwą „Nocne Kucie – intensywne korepetycje poprawkowe” Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego organizuje od wielu lat. Cieszą się one dobrymi wynikami.

Zgłoszenia, uwaga limit miejsc: wypełnij formularz znajdujący się na stronie: www.wsaib.pl/kurs.

Więcej informacji: pod nr tel. 58 660 74 10. Kliknij w link i zobacz film dla maturzystów poprawiających maturę z matematyki: www.youtube.com.

kategoria: informacje|8 sierpnia 2017 r.