Strona główna>Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu>Archiwum aktualności>2017-09>Bezpłatne warsztaty Devoxx4Kids na UEWr

ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
faks: 713672778
e-mail: rekrutacja@ue.wroc.pl

Bezpłatne warsztaty Devoxx4Kids na UEWr

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza dzieci w wieku 7-14 lat na jednodniowe bezpłatne warsztaty programowania Devoxx4kids, które odbędą się 09. września br. W czasie zajęć dzieci  będą miały okazję odkryć świat nowoczesnych technologii, poznać różne języki programowania i spotkać się z prawdziwymi pasjonatami kodowania.

Devoxx4Kids to wspaniała szansa dla najmłodszych na pierwszy kontakt z programowaniem poprzez zabawę. Celem naszego wydarzenia jest pokazanie najmłodszemu pokoleniu jak sterować i bawić się komputerami. Zainteresowanie uczestnictwem było ogromne. Przygotowaliśmy zajęcia dla 90 dzieci, w niespełna dwie godziny wszystkie miejsca zostały zajęte.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.facebook.com.

Początek o godzinie 9-tej.

kategoria: wydarzenia|8 września 2017 r.