Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
studiainzynierskieedupl_banner_960x150_1.jpg
Strona główna>Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Dane kontaktowe

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa
tel. 225435430, 0801333339
e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl
http://www.lazarski.pl/

Lokalizacja

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

O uczelni

Wybór studiów to jedna z tych decyzji, która determinuje całe późniejsze życie. Warto więc wybrać uczelnię, która nie tylko oferuje wykształcenie na najwyższym poziomie, ale też wyposaża młodego człowieka w unikalne i poszukiwane na rynku pracy umiejętności. 

Uczelnia Łazarskiego spełnia te wymagania. Jest to miejsce, które dzięki nieustającej pracy nad jakością nauczania, a także potwierdzonym sukcesom absolwentów i studentów w sferze zawodowej, zdobywa uznanie  instytucji oceniających, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Łazarski uzyskał najlepsze wyniki wśród polskich szkół wyższych w rankingu U-Multirank, przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej. Znaleźliśmy się także w elitarnym gronie 8 proc. najwyżej ocenionych spośród wszystkich uczelni z całego świata biorących udział w rankingu, obok Harvard University i Masachussets Institute of Technology. Wygrywamy także w polskich zestawieniach. Posiadamy najlepszy Wydział prawa i administracji wśród uczelni niepublicznych według rankingu „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazety Prawnej”, i najlepszy praktycznie kształcący wydział Ekonomii i Zarządzania według magazynu „Brief”.  Nasze  programy anglojęzyczne z Business Economics i International Relations, realizowane są według najwyższych  standardach anglosaskich. Studia te, oceniane przez wykładowców i studentów, jako najlepsze w Polsce, dają możliwość uzyskania 2 dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego, brytyjskiego Coventry University.
Misją uczelni jest sukces naszego studenta.  Dlatego większość z naszych wykładowców to uznani specjaliści i praktycy.  Do optymalizacji programu nauczania  wykorzystujemy najnowsze badania naukowe, organizujemy konsultacje z przedstawicielami biznesu, administracji, samorządu zawodowego i terytorialnego.

Oferujemy gruntowne i wszechstronne przygotowanie do kariery w wybranych zawodach, dzięki bogatym programom kształcenia, które łączą wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi.

Stale doskonalimy ofertę edukacyjną, wiedząc, że tylko w ten sposób możemy sprostać wymaganiom naszych czasów. Młodzież oczekuje zdobycia ciekawego i opłacalnego zawodu, a środowiska biznesu, samorządy i kręgi polityki pożądają wszechstronnie przygotowanych absolwentów, którzy sprawnie poruszają się na krajowej i międzynarodowej arenie gospodarczej.

Wszystkie programy studiów pozwalają studentom Uczelni Łazarskiego na indywidualne budowanie ścieżki kształcenia i swojego CV poprzez udział w polskich i międzynarodowych stażach, zdobywanie certyfikatów potwierdzających uzyskanie dodatkowej, najbardziej cenionej na rynku wiedzy. Indywidualnie kształtowany tok studiów zostawia również margines na realizację pasji i zainteresowań pozazawodowych.

Warto studiować w Uczelni Łazarskiego, by zdobyć wiedzę w dobrym towarzystwie i dołączyć do grona ponad 26 tysięcy naszych absolwentów, którzy odnoszą sukcesy zarówno w Polsce, jak i na zagranicznych rynkach pracy.

Jeśli myślisz poważnie o swojej przyszłości – wybierz uczelnię, która stanie się przepustką do Twoich sukcesów na polskim i międzynarodowych rynkach pracy.
Zdecyduj mądrze.

Naszą pełną ofertę edukacyjną znajdą Państwo na stronie www.rekrutacja.lazarski.pl.

kliknij i odwiedź naszą stronę
Ocena uczelni w naszym rankingu: 6.1
Oceń uczelnię

Aktualności

uczelnia-lazarskiego-logo_1.jpg

Pierwsi studenci medycyny na Łazarskim już od października 2017

Uczelnia Łazarskiego rozpoczyna kształcenie lekarzy jako pierwsza niepubliczna placówka w Warszawie i druga w Polsce. Jak zaznacza dziekan Wydziału Medycznego, prof. dr hab. med. Piotr Zaborowski, studia na kierunku lekarskim na Uczelni Łazarskiego wyróżnia nowatorskie podejście do kształcenia przyszłych lekarzy, m.in. poprzez wykorzystanie metod nauczania problemowego. Program studiów będzie oparty na najlepszych doświadczeniach nauczania medycyny w kraju i za granicą, a uprawnienia absolwentów będą takie same jak na uczelniach publicznych.

kategoria: kierunki studiów|17 czerwca 2017 r.|czytaj więcej
Archiwum aktualności

Oferta

Galeria zdjęć