Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

Dane kontaktowe

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław
tel. 166244064, 166244640
e-mail: pwste@pwste.edu.pl
http://www.pwste.edu.pl/

Lokalizacja

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

O uczelni

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu zaprasza na bezpłatne studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie.


W pięciu Instytutach PWSTE w Jarosławiu: Ekonomii i Zarządzania, Humanistycznym, Ochrony Zdrowia, Stosunków Międzynarodowych i Inżynierii Technicznej proponujemy studentom kształcenie na 29 specjalnościach w ramach 16 kierunków studiów: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, zarządzanie, europeistyka, turystyka i rekreacja, filologia angielska, pedagogika, kosmetologia, pielęgniarstwo, praca socjalna (3-letnie studia licencjackie stacjonarne bezpłatne i niestacjonarne) oraz budownictwo, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia, informatyka, gospodarka przestrzenna (3,5-letnie studia inżynierskie stacjonarne bezpłatne i niestacjonarne).


Do dotychczasowej oferty wprowadziliśmy dwuletnie uzupełniające studia magisterskie na kierunkach zarządzanie oraz pedagogika w systemie stacjonarnym (bezpłatne) i niestacjonarnym. Dla studentów przygotowaliśmy bogaty pakiet stypendiów, do których należą: stypendium socjalne oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów, ale też stypendium specjalne dla niepełnosprawnych oraz jednorazowa zapomoga. Ponadto współpracujemy z wieloma uczelniami zagranicznymi.


W ramach programu Erasmus+ nasi studenci i pracownicy wyjeżdżają na studia za granicę, do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Do dyspozycji studentów jest Akademickie Biuro Karier z Inkubatorem Przedsiębiorczości.
Dodatkowo PWSTE w Jarosławiu dysponuje komfortowymi akademikami oraz bogatą infrastrukturą sportową.
Posiadamy  nowoczesny i najbardziej malowniczy Kampus na Podkarpaciu, a na jego terenie multimedialną bibliotekę, halę sportową, siłownię i salę fitness oraz korty tenisowe i uczelniane boisko sportowe do piłki nożnej, koszykówki, a także siatkówki czy studio ćwiczeń rehabilitacyjno-rekreacyjnych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.pwste.edu.pl

kliknij i odwiedź naszą stronę
Ocena uczelni w naszym rankingu: 5.9
Oceń uczelnię

Aktualności

Archiwum aktualności

Oferta

Galeria zdjęć