Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Collegium Civitas w Warszawie
Collegium Civitas w Warszawie

Dane kontaktowe

Collegium Civitas w Warszawie
Plac Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, XII p., 00-901 Warszawa
tel. 226567189
e-mail: rekrutacja@collegium.edu.pl
http://www.civitas.edu.pl

Lokalizacja

Collegium Civitas w Warszawie

O uczelni

Od 17 lat misją Collegium Civitas jest oferowanie studiów społecznych i politycznych na najwyższym poziomie, umożliwianie młodym ludziom zdobywania praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz kształtowanie dojrzałych postaw obywatelskich. Collegium Civitas oferuje studia w następujących obszarach:

  • Dziennikarstwo i nowe media
  • Marketing, zarządzanie, badania
  • Psychologia i coaching
  • Analiza informacji i bezpieczeństwo
  • Dyplomacja
  • Stosunki międzynarodowe i międzykulturowe
  • Społeczeństwo, styl życia, sztuka
  • Socjologia, kultura, komunikacja
  • Indywidualne Studia Interdyscyplinarne ("MISH" w CC)


Collegium Civitas posiada bogatą ofertę studiów podyplomowych, kursów przedmiotowych oraz wykładów otwartych. Uczelnia ma uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w zakresie socjologii.
 
O wysokim poziomie studiów w CC decyduje kadra naukowa. Naszymi wykładowcami są wybitni uczeni z Polskiej Akademii Nauk, m.in. profesorowie: Tadeusz Gadacz, Andrzej Friszke, Włodzimierz Wesołowski, Bogdan Mach oraz wielu innych uznanych socjologów, politologów, historyków i filozofów.  Zajęcia prowadzą także praktycy o bogatym doświadczeniu w dyplomacji, administracji państwowej, organizacjach międzynarodowych i środkach masowego przekazu m.in.: byli ambasadorowie RP Maciej Koźmiński (na Węgrzech), Maria Krzysztof Byrski (w Indiach), Krzysztof Dębnicki (w Indiach, Mongolii i Pakistanie), Grzegorz Dziemidowicz (w Egipcie i Grecji) i Ryszard Żółtaniecki (w Grecji i na Cyprze), minister administracji i cyfryzacji, Rafał Trzaskowski, były sędzia Trybunału Konstytucyjnego Wiesław Johann, a także dziennikarze Jacek Żakowski, Grzegorz Miecugow, Michał Komar i inni.
 
Naszym celem jest nie tylko przekazywanie studentom wiedzy pozwalającej na pełniejsze zrozumienie świata społecznego, ale także umiejętności praktycznych, które zapewnią im dogodną pozycję na rynku pracy i otworzą drogę do kariery w różnych zawodach. Chcemy także, aby nasi studenci dobrze czuli się w Europie i bez kompleksów stawali do konkurencji ze studentami kształconymi na elitarnych uczelniach za granicą. Dzięki umowom z 60 uczelniami, z państw Unii Europejskiej, ze Szwajcarii, z USA, Korei, Kanady, Kazachstanu, Kirgistanu, Ukrainy, Tajwanu, ponad 100 naszych studentów co roku może skorzystać  z programów wymiany studenckiej.

kliknij i odwiedź naszą stronę
Ocena uczelni w naszym rankingu: 5.9
Oceń uczelnię

Aktualności

Archiwum aktualności

Oferta

Galeria zdjęć