Strona główna>Aktualności>Archiwum>2015-01>Trwa zimowa rekrutacja na 16 kierunków studiów II stopnia

Trwa zimowa rekrutacja na 16 kierunków studiów II stopnia

Od miesiąca trwa zimowa rekrutacja na Uniwersytecie Przyrodniczym, która zakończy się 13 lutego 2015 r. Na kandydatów czeka ponad 1300 miejsc na 16 kierunkach studiów stacjonarnych II stopnia. Można wybrać jedną z 40 specjalności, w tym dwie w języku angielskim: Chinese ana Polish tradition in shaping of the landscape na polsko-chińskich studiach na kierunku architektura krajobrazu oraz geoinformatyka na kierunku geodezja i kartografia.

W ofercie są kierunki studiów stacjonarnych II stopnia:

• architektura krajobrazu
  • budownictwo
  • geodezja i kartografia
  • gospodarka przestrzenna
  • inżynieria i gospodarka wodna
  • inżynieria środowiska
  • biotechnologia
  • technologia żywności i żywienie człowieka
  • zarządzanie jakością i analiza żywności (NOWOŚĆ; pierwszy nabór)
  • ochrona środowiska
  • odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami (pierwszy nabór na studia II stopnia)
  • ogrodnictwo
  • rolnictwo
  • technika rolnicza i leśna
  • zootechnika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Pełny wykaz kierunków studiów i specjalności, na które będzie przeprowadzony nabór zimowy, oraz zestawienie wymaganych dokumentów dostępne są pod adresem: http://www.rekrutacja.up.wroc.pl/aktualnosci/72334/rekrutacja_zimowa.html

Zarządzanie jakością i analiza żywności to nowy kierunek studiów, na który przeprowadzony będzie pierwszy nabór (najpierw na studia II stopnia, a podczas letniej rekrutacji na studia I stopnia). Więcej informacji o tym kierunku pod adresem: http://www.up.wroc.pl/studia/41977/studia_zarzadzanie_jakoscia_i_analiza_zywnosci.html

W tym roku po raz pierwszy prowadzona będzie rekrutacja na studia II stopnia na kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami.

Jak na razie największą popularnością cieszy się zootechnika. Ale jest jeszcze prawie miesiąc czasu!

Źródło: materiały prasowe, www.up.wroc.pl

kategoria: kierunki studiów|16 stycznia 2015 r.