Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Wyniki wyszukiwania
rodzaj studiów:  
kierunek:  
województwo:  
język wykładowy:  
nazwa kierunku:  
dofinansowane niedofinansowane
rodzaj:
stacjonarne
niestacjonarne

typ:
publiczne
niepubliczne

Wyszukane uczelnie

Uniwersytet SWPS w Poznaniu

Uniwersytet SWPS w Poznaniu

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
tel. 612711222 wew. 1222
e-mail: rekrutacja.poznan@swps.edu.pl, www: http://www.swps.pl/Wydział Zamiejscowy SWPS w Poznaniu mieści się w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centrum miasta przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10. W komfortowym wnętrzu znajduje się kilkadziesiąt sal wykładowych i ćwiczeniowych, pracowni komputerowych i projektowych, a także biblioteka, studencki bar, sale fitness i siłownia. Ciekawa bryła budynku zaskakuje swoim estetycznym wnętrzem, które wypełniają freski, instalacje, rzeźby i obrazy znanych współczesnych artystów, jak: Magdalena Abakanowicz, Tadeusz Kantor, Alfred Lenica, Jan Lebenstein, Leon Tarasewicz, Wacław Taranczewski, Mariusz Kruk, Wojciech Łazarczyk, Edward Łazikowski, Jerzy Nowosielski, Jan Tarasin, Jan Berdyszak i in. Całość tworzy galerię polskiej sztuki współczesnej rozproszoną po całym gmachu.
Uniwersytet SWPS w Warszawie

Uniwersytet SWPS w Warszawie

ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa
tel. 225179611, 225179635
e-mail: rekrutacja@swps.edu.pl, www: http://www.swps.pl/Uniwersytet SWPS powstał w 1996 r. Obecnie kształci ponad 13,5 tys. studentów na Wydziale Psychologii, Wydziale Prawa i Nauk Społecznych oraz Wydziale Kulturoznawstwa i Filologii (w Warszawie), a także 4 wydziałach zamiejscowych (we Wrocławiu, w Sopocie, w Katowicach i w Poznaniu), a także na studiach podyplomowych i doktoranckich. Studenci studiów licencjackich i magisterskich mają do wyboru kilkanaście kierunków studiów.
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa
tel. 225435430, 0801333339
e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl, www: http://www.lazarski.pl/Uczelnia Łazarskiego jest jedną z najbardziej renomowanych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Naszą misją jest przede wszystkim stworzenie miejsca, które wyróżnia praktyczny wymiar kształcenia. Oferujemy studia w języku polskim i angielskim na wydziałach Ekonomia i Zarządzanie oraz Prawo i Administracja. Nasze programy kształcenia są systematycznie dostosowywane do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Wygrywamy konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. Jako jedyna uczelnia w Polsce prowadzimy studia w pełni walidowane przez prestiżowy brytyjski Conventry University. Nasi studenci mogą uzyskać dwa dyplomy - polski i angielski. Należymy do liderów wśród uczelni polskich w zakresie umiędzynarodowienia edukacji na poziomie wyższym oraz wdrażania innowacji w procesie dydaktycznym. Dzięki odpowiedniej koncepcji programu studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, umożliwiamy przyswojenie teoretycznej wiedzy kierunkowej i jednocześnie wykorzystanie jej w praktyce. Wspólnie z partnerami biznesowymi definiujemy brakujące na rynku kompetencje, a następnie opracowujemy program studiów. Jesteśmy uczelnią otwartą na studentów. Oferujemy możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze i pomagamy rozpocząć karierę zawodową. Doradzamy w kształtowaniu indywidualnego toku studiów, pośredniczymy w poszukiwaniu zakwaterowania, organizujemy warsztaty oraz ułatwiamy dostęp do praktyk i wyjazdów zagranicznych. Dysponujemy nowoczesnym kampusem, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby naszej uczelni i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Plac M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin
tel. 815375880
e-mail: rekrutacja@umcs.pl, www: http://www.umcs.plUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie to największa Uczelnia publiczna po wschodniej stronie Wisły. Jako instytucja głęboko zakorzeniona w regionie, od 70 lat pełni rolę kulturotwórczą i opiniotwórczą oraz wnosi istotny wkład w budowanie gospodarki opartej na wiedzy. Do chwili obecnej naszą Alma Mater ukończyło ponad 200 tys. absolwentów. Wszechstronna oferta edukacyjna oraz bogate doświadczenie stanowią nasze atuty. Co roku proponujemy nowe kierunki studiów, a także wprowadzamy unikalne specjalizacje. Kształcenie prowadzone jest na 11 Wydziałach, ponad 50 kierunkach studiów oraz ponad 200 specjalnościach. UMCS, pod względem liczby działających kół naukowych w odniesieniu do liczby studentów, należy do czołówki w Polsce, zaś w regionie – nie ma sobie równych. Obecnie funkcjonuje ich ponad 80, skupiają młodych ludzi, którzy dzięki zapałowi i determinacji organizują ciekawe inicjatywy.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia
tel. 586607432
e-mail: rekrutacja@wsaib.pl, www: http://www.wsaib.pl/Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni (WSAiB) jest pierwszą niepubliczną uczelnią na Pomorzu. Od wielu lat kształci kadry dla administracji, prawa i biznesu. Uczelnia stara się nieustająco rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Ponadto Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu angażuje się w pozyskiwanie środków z funduszy europejskich.