Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-01>Seminaria doktoranckie dla ludzi mediów na rzeszowskiej uczelni

Seminaria doktoranckie dla ludzi mediów na rzeszowskiej uczelni

Dziennikarze, specjaliści PR, od promocji i reklamy, czy osoby związane z edukacją medialną, które chciałyby uzyskać doktorat mogą wziąć udział w seminariach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ruszyła rekrutacja na letni semestr.

Dominik Łazarz z biura prasowego uczelni przypomniał, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedyną na Podkarpaciu i jedną z czterech w kraju, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora z dziedziny nauk o mediach.

Seminaria, które rozpoczną się po koniec lutego br. potrwają łącznie 6 semestrów (trzy lata). Przygotują do uzyskania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o mediach. Obecnie uczelnia prowadzi rekrutację zainteresowanych na semestr letni.

Zajęcia skierowane są do dziennikarzy, pracowników zajmujących się kontaktami z mediami, specjalistów od public relations, social media, promocji i reklamy, a także do osób zaangażowanych w edukację medialną, czyli do szerokiej grupy pedagogów, jak i urzędników zajmujących się działaniami promocyjnymi.

Łazarz zauważył, że seminaria skierowane są do osób pracujących, czyli posiadających już praktyczne umiejętności w zawodzie, a dzięki temu, że seminarzyści samodzielnie wybiorą tematykę pracy doktorskiej, mogą dostosować kształcenie do swoich potrzeb, zainteresowań, czy doświadczenia.

Więcej informacji: www.naukawpolsce.pap.pl.

kategoria: wydarzenia|9 stycznia 2017 r.