Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-08>Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

ZAPROSZENIE na konferencję prasową na temat Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym. W spotkaniu wezmą udział: Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz Tomasz Tokarski, przewodniczący Parlamentu Studentów RP.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 sierpnia (piątek) o godzinie 13:00 w Sali Wystawienniczej w Centrum Wodnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (ul. Ciszewskiego 6, Budynek 49).

Akredytacje lub pytania można zgłaszać do Łukasza Rusajczyka, rzecznika prasowego Parlamentu Studentów RP na adres l.rusajczyk@psrp.org.pl lub telefonicznie 501 483 028.

kategoria: konferencje|24 sierpnia 2017 r.