Strona główna>Oferta współpracy z serwisem>Zgłoś news na stronę serwisu - instrukcja

Zgłoś news na stronę serwisu - instrukcja

Publikowanie informacji w serwisie www.najlepszestudia.edu.pl

Adres odbiorcyredakcja@najlepszestudia.edu.pl

Temat: Zgłoszenie – informacja dział aktualności NAJLEPSZE STUDIA.

Wymagany: link do strony uczelni zawierający informację.

Format pliku: TXT, DOC, RTF, DOCX.

Długość: do 1500 znaków.

Zdjęcia: maksymalna liczba zdjęć 2 szt.

Czas realizacji: do 24h (możliwy krótszy czas realizacji w porozumieniu z redaktorem serwisu).

Czas emisji: bez ograniczeń.

WAŻNE: Proszę wpisywać w temacie e-mail sugerowaną treść tytułu. Dzięki temu Państwa wiadomość nie trafi do spamu.

Dodatkowe informacje: Publikowana informacja nie może zawierać logo uczelni. Publikowana informacja nie może mieć charakteru sprzedażowego. Publikowana informacja nie może obrażać interesów konkurencji. Publikowana informacja nie może obrażać uczuć religijnych, przejawiać i prezentować poglądów antysemickich i poglądów politycznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy opublikowania informacji bez podania przyczyny, jeżeli informacja narusza normy etyczno-prawne. Podmiot zgłaszający informację do serwisu oświadcza, że posiada prawa autorskie do publikowanych artykułów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i wartość merytoryczną przekazanych informacji.

Instrukcja publikowania informacji na wybranych serwisach

Z czego powinien składać się news

1. Tytułu
  2. Leadu
  3. Treści właściwej
  4. Linku do strony uczelni z przekazywaną do publikacji informacją
  5. Listy słów kluczowych
  6. Dwóch zdjęć
  7. Określenia kategorii (np. wydarzenia, aktualności, seminaria, wykłady, edukacja i inne)

Parametry

• Tytuł do 100 znaków
  • Lead do 300 znaków
  • Treść do 1500 znaków wraz ze znacznikami HTML
  • Słowa kluczowe do 10 szt.
  • Zdjęcia w formacie minimum 1024 x 768 pikseli

Przykład treści

Tytuł

Wszyscy jesteśmy gospodarzami EURO 2012

Lead

Już wkrótce największe wydarzenie sportowe w najnowszej historii naszego kraju.

pozytywną atmosferę mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Treść właściwa

Już wkrótce największe wydarzenie sportowe w najnowszej historii naszego kraju.

W ciągu najbliższych tygodni pod hasłem „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami” będziemy budowali pozytywną atmosferę mistrzostw Europy w piłce nożnej. Do Polski przyjadą setki tysięcy kibiców, a miliony będą oglądać mistrzostwa przed telewizorami. To szansa, by pokazać Polskę z jak najlepszej strony. W ramach kampanii „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami” zaplanowano szereg działań. W telewizji i radiu pojawią się spoty promujące akcję, a na ulicach i w środkach transportu gości z zagranicy przywitają wizualizacje. Każdy będzie mógł zamówić materiały promocyjne związane z akcją i przyłączyć się do niej na Facebooku.

Link do strony

Źródło: www.nauka.gov.pl/ministerstwo/aktualnosci/aktualnosci/artykul/wszyscy-jestesmy-gospodarzamieuro-

2012/

Lista słów kluczowych

EURO 2012 Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Polacy 2012 wszyscy jesteśmy gospodarzami

Akcje

Publikuj informacje bezpłatnie! Upowszechnij ideę bezpłatnych informacji wspólnie z nami!

Zapraszamy do bezpłatnych publikacji, zapraszamy również do szerzenia tej idei poprzez publikowanie specjalnie przygotowanych logotypów czterech serwisów informacyjnych na Państwa stronach.

Poniżej prezentujemy dwa sposoby wykorzystania specjalnie przygotowanych logotypów wraz z linkami.

Służymy pomocą przy implementacji.

PRZYKŁAD 1

Publikujemy w serwisach:

www.najlepszeuczelnie.edu.plwww.najlepszestudia.edu.plwww.podyplomowe-studia.edu.plwww.studia-doktoranckie.edu.pl

Pobierz kod html dla tego układu logotypów: kliknij

PRZYKŁAD 2

Publikujemy w serwisach:

Pobierz kod html dla tego układu logotypów: kliknij

Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji informacji sprzedażowych i marketingowych.