Strona główna>Aktualności>Archiwum>2016-01>Już dzis zapisz się do Legii Akademickiej WSH!

Już dzis zapisz się do Legii Akademickiej WSH!

Jeżeli widzisz swoją przyszłość w służbach mundurowych. Jeżeli chcesz aby czas spędzony na studiach był czasem spędzonym aktywnie i w sposób nieszablonowy. Jeżeli chcesz sprawdzić się w sytuacjach wymagających fizycznej sprawności i hartu, wstąp do LEGII AKADEMICKIEJ WSH.
Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Legii, które odbędzie się już 21 stycznia (czwartek) o godzinie 15:00 w sali C1 (Traugutta 61a)
Koncepcja funkcjonowania Legii Akademickiej w WSH Radom:

Udział w Legii Akademickiej z założenia będzie czasem dla studenta w którym zostanie przygotowany do udziału w rekrutacji do służb mundurowych w tym Policji, Wojska, Straż Pożarnej.

Podział tematyczny na odpowiednie rodzaje rekrutacji pozwoli w okresie miesiąca przygotować studenta pod kątem merytorycznym jak i fizycznym do udziału w rekrutacji do odpowiedniej służby.

W trakcie roku akademickiego planowane są również spotkania na sali gimnastycznej, strzelnicy oraz wyjazdy plenerowe w tym paintball oraz strzelnica w terenie.

Na zakończenie roku akademickiego planowane jest przygotowanie konkursu dla klas mundurowych oraz Legii Akademickich o puchar Rektora WSH.

W ramach współpracy ze służbami możliwe są wspólne służby z Policją oraz Strażą Miejska przy zabezpieczeniu imprez o charakterze kulturalnym oraz sportowym.

kategoria: edukacja|21 stycznia 2016 r.