kierunkistudiow.edu.pl_banner_960x150.jpg
Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-01>Jutro 11:30 - briefing podczas konferencji NKN w Katowicach

Jutro 11:30 - briefing podczas konferencji NKN w Katowicach

Informujemy, że briefing prasowy Wicepremiera, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina odbędzie się jutro – w czwartek 26 stycznia br.  o godzinie 11:30 w sali nr 24 Międzynarodowego Centrum Kongresowego (plac Sławika i Antalla, Katowice - wejście główne od strony ul. Olimpijskiej).

W briefingu udział wezmą również: Prof. Aleksander Bobko – Sekretarz stanu w MNiSW, Prof. Łukasz Szumowski - Podsekretarz stanu w MNiSW oraz Prof. Andrzej Kowalczyk – Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Więcej informacji o konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki w Katowicach:

www.nkn.gov.pl

kategoria: aktualności|25 stycznia 2017 r.