Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-07>IV edycja konferencji MIKROBIOT 2017 "Microbiology in Health Care and Environmental Protection"

Mikrobiologia kliniczna i weterynaryjna, immunologia medyczna i eksperymentalna, genetyka i genomika drobnoustrojów, mikrobiologia przemysłowa i środowiskowa, bakteriologia to tematy obejmujące sesje doniesień ustnych i plakatowych prezentowanych na IV edycji konferencji MIKROBIOT 2017 „Microbiology in Health Care and Environmental Protection. Dołącz do międzynawowej konferencji odbywającej się w dniach 19-21 września 2017 w Łodzi i zarejestruj swoje uczestnictwo do 30 czerwca poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mikrobiot.com.pl.

Podczas poprzedniej edycji konferencji gościliśmy ponad 300 uczestników w tym 40 gości zagranicznych, którzy zaprezentowali kilkadziesiąt doniesień ustnych i ponad 230 plakatów naukowych. Uczestnikom konferencji przysługują punkty KIDL (punktacja edycji MIKROBIOT 2013=33 pkt), a dla zainteresowanych możliwość wzięcia udziału w szkoleniu Mass Spectrometry in Microbial Study Workshop. Językiem konferencyjnym jest j.angielski.

W ramach konferencji planowane są cztery sesje tematyczne:

1. Mikrobiologia kliniczna i immunologia
  2. Biotechnologia mikrobiologiczna
  3. Mikrobiologia ogólna i środowiskowa
  4. Genetyka i genomika drobnoustrojów

Organizatorem konferencji jest Instytut Mikrobiologii, Biotechnologii i Immunologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Mikrobiologii i Komitetem Biologii Molekularnej Komórki PAN.

Ramowy program konferencji jest dostępny na stronie www.mikrobiot.com.pl.

kategoria: konferencje|3 lipca 2017 r.