Strona główna>Aktualności>Archiwum>2015-02>Dzień Otwarty Instytutu Historii UJK

Dzień Otwarty Instytutu Historii UJK

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym Instytutu Historii UJK w Kielcach połączonym z warsztatami przygotowującymi do matury pisemnej z historii.

Impreza odbędzie się w dniu 13 lutego 2015 r. (piątek) w budynku przy ul. Żeromskiego 5.

Z programu mogą Państwo wybrać godzinny blok tematyczny, na który składają się:

• wykład (30 min)
  • analiza tekstu źródłowego, obrazu lub filmu dokumentalnego (wspólnie z uczniami) (20 min.)
  • konkurs z nagrodami dla najaktywniejszych uczestników (książki o tematyce historycznej, materiały biurowe, gadżety uniwersyteckie: pendrive’y, koszulki, smycze, teczki) (10 min.)

Wykładom i warsztatom źródłowym towarzyszyć będą występy grup rekonstrukcyjnych naszych studentów i doktorantów oraz pokazy modelarstwa historycznego.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Dniem Otwartym IH w ubiegłym roku, osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (41 349 73 06) lub mailowy (Instytut.Historii@ujk.edu.pl; dburdzy@ujk.edu.pl).
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: www.ujk.edu.pl

kategoria: uczelnie|6 lutego 2015 r.