Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-06>Centrum Dokumentacji Europejskiej na WNPiD

Centrum Dokumentacji Europejskiej na WNPiD

13 czerwca, we wtorek, o 10.00, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zainauguruje działalność Centrum Dokumentacji Europejskiej. Każdy, kto poszukuje konkretnych aktów prawnych lub informacji na temat UE, może się zwrócić do Centrum o pomoc. Zbiory obejmują książki, czasopisma, broszury, mapy, druki ulotne zarówno drukowane,  jak i elektroniczne.

W uroczystości otwarcia uczestniczyć będzie Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce dr Marek Prawda. To 16-te w kraju i jedyne w Wielkopolsce takie Centrum!

Szczegółowy opis Centrum Dokumentacji Europejskiej oraz program konferencji pod tytułem "ZMIANY INSTYTUCJONALNE W UNII EUROPEJSKIEJ. KRYZYSOWE UWARUNKOWANIA", której otwarcie CDE towarzyszy, znajdują się w załączniku.

kategoria: konferencje|12 czerwca 2017 r.