badanianaukowe.edu.pl_banner_960x150.jpg
Strona główna>Przyszłościowe kierunki studiów

Przyszłościowe kierunki studiów

Wielu maturzystów marzy o informacji na temat przyszłościowych kierunków studiów. Zestawienie nie istnieje, a w zasadzie nie istniało do dzisiaj. Za sprawą tygodnika WPROST dzisiaj wiemy, które z licznych kierunków studiów są najbardziej popularne, a przede wszystkim cenione przez pracodawców. Nie byle kogo. Ankietowano najważniejsze (najbogatsze) firmy w Polsce. Jeśli nadal nie wiesz który kierunek studiów wybrać sprawdź zestawienie kierunków.

Poza obszernym zestawieniem uczelni ranking szkół wyższych wprost prezentuje listę kierunków, która naszym zdaniem jest największą wartością tego rankingu. Wszystko wskazuje na to, że nadal najpopularniejsze są techniczne kierunki studiów.

500 topowych firm w Polsce powiedziało, których absolwentów ceni. To właśnie po tych kierunkach studiów znajdziesz pracę w top 500 najbogatszych firmach w Polsce. Sprawdź przyszłościowe kierunki studiów!

Kierunki studiów cenione przez pracodawców

• Zarządzanie i marketing
  • Energetyka, elektroenergetyka, sieci i systemy energetyczne
  • Mechanika, budowa maszyn, automatyka, robotyka