Najlepsze studia
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze studia - RSS Najlepsze studia - Twitter Najlepsze studia - Facebook
Strona główna>Aktualności - konferencje

Aktualności - konferencje

Eksperci od biobankowania spotkają się we Wrocławiu

Ustalenie stanu faktycznego w zakresie infrastruktury i planów na jej rozwój, wymiana spostrzeżeń i doświadczeń - to główne założenia konferencji dotyczącej polskich biobanków, która w październiku odbędzie się na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

kategoria: konferencje|13 września 2017 r.|czytaj więcej

European Conference on Data Analysis (27-29. września 2017 roku)

27-29. września w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się ważne wydarzenie pod nazwą European Conference on Data Analysis. Czwarta edycja tej prestiżowej konferencji skupiającej naukowców i praktyków zajmujących się szeroko pojętą analizą danych - tym razem po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Poprzednie miały miejsce w Luksemburgu, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

kategoria: konferencje|10 września 2017 r.|czytaj więcej
mini_up_wroclaw_12_3.jpg

Ponad 600 studentów na XIX Międzynarodowej Konferencji SKN

Tradycyjnie w tygodniu juwenaliowych imprez studenci wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego razem z kolegami z innych ośrodków w kraju i zagranicy prezentują wyniki swoich prac naukowych. To będzie największa studencka impreza naukowa. Ponad 600 uczestników, w tym 110 osób spoza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także 30 gości z zagranicy (Czech, Słowacji i Serbii i Ukrainy).

kategoria: konferencje|12 maja 2014 r.|konferencja

Briefing prasowy - Uniwersyteckie Miasteczko Naukowe

Serdecznie zapraszam na briefing prasowy organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ – dotyczący Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego, który odbędzie się w środę - 30 sierpnia br. o godz. 11:00  w Rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro, sala 24). Na briefingu poza koordynatorami modułów obecny będzie również robot chirurgiczny Robin Heart, który we wrześniu pojawi się nie tylko na zajęciach z Biorobotyki, ale również na salach operacyjnych gdzie będzie wykorzystywany przy operacjach serca.

kategoria: konferencje|29 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

„Wpływ edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego na rozwój społeczeństwa informacyjnego”

„Wpływ edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego na rozwój społeczeństwa informacyjnego” to międzynarodowa konferencja naukowa z udziałem zaproszonych gości z Niemiec, Austrii, Czech, Litwy, Ukrainy, Bułgarii i Hiszpanii, organizowaną wspólnie z Instytutem Biznesu i Technologii Perspektywicznych Uniwersytetu Narodowego "Politechnika Lwowska", organizacją pozarządową "Instytut Transformacji Terytoriów" oraz Berdianskim Państwowym Uniwersytetem Pedagogicznym.

kategoria: konferencje|28 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

ZAPROSZENIE na konferencję prasową na temat Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym. W spotkaniu wezmą udział: Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz Tomasz Tokarski, przewodniczący Parlamentu Studentów RP.

kategoria: konferencje|24 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Konferencja prasowa w MNiSW

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej w MNiSW. Podczas konferencji wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin podpisze rozporządzenie o konsolidacji Uniwersytetu Zielonogórskiego i PWSZ w Sulechowie.

kategoria: konferencje|16 lipca 2017 r.|czytaj więcej

IV edycja konferencji MIKROBIOT 2017 "Microbiology in Health Care and Environmental Protection"

Mikrobiologia kliniczna i weterynaryjna, immunologia medyczna i eksperymentalna, genetyka i genomika drobnoustrojów, mikrobiologia przemysłowa i środowiskowa, bakteriologia to tematy obejmujące sesje doniesień ustnych i plakatowych prezentowanych na IV edycji konferencji MIKROBIOT 2017 „Microbiology in Health Care and Environmental Protection. Dołącz do międzynawowej konferencji odbywającej się w dniach 19-21 września 2017 w Łodzi.

kategoria: konferencje|3 lipca 2017 r.|czytaj więcej

Premier Jarosław Gowin na konferencji programowej NKN w Warszawie

19 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) wiceprezes rady ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin weźmie udział w konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki pt. „Ustrój i zarządzanie w szkolnictwie wyższym”.

kategoria: konferencje|14 czerwca 2017 r.|czytaj więcej

Centrum Dokumentacji Europejskiej na WNPiD

13 czerwca, we wtorek, o 10.00, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zainauguruje działalność Centrum Dokumentacji Europejskiej. Każdy, kto poszukuje konkretnych aktów prawnych lub informacji na temat UE, może się zwrócić do Centrum o pomoc. Zbiory obejmują książki, czasopisma, broszury, mapy, druki ulotne zarówno drukowane,  jak i elektroniczne.

kategoria: konferencje|12 czerwca 2017 r.|czytaj więcej
Archiwum aktualności